Klinik Hipnozu ÖğrenmekKlinik Hipnozu Öğrenmek

ÖNSÖZ

Bu kitabın dilimize kazandırılmasında birçok değerli kişinin katkıları mevcuttur.

Klinik Hipnozu öğrenmek uzun süreli bir çalışma ve emek isteyen bir olgudur. Elinizdeki kitap, bu öğrenme sürecinde sizlere kaynak olacak, rehberlik edecek çok değerli bir hazinedir. Ders notları ve çeşitli makaleleri içeren bu kitaptaki indüksiyon teknikleri ve modelleme çeşitliliği kayda değer düzeydedir. Başlangıç düzey hipnoz uygulayıcıları için yol gösteren değişik teknikler net bir dilde açıklanmıştır.   Orta ve daha ile düzey hipnoz uygulayıcıları için de daha ile düzey hipnotik alıştırmalar ye telkinler mevcuttur. Hipnoz eğitimi sırasında kullanılabilecek olan az rastlanır grup egzersizleri ve grup uygulamaları, hipnoz ile ilgilenen uzmanlara değişik bir perspektif kazandıracaktır.

Hipnozu tam anlamıyla kavramak ve değişik örnekleri öğrenmek istiyorsanız, bu kitabı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.

Tahir ÖZAKKAŞ M.D., Ph.D.,

Print Friendly, PDF & Email

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>