hipnoz_dernegi

A T Ö L Y E   Ç A L I Ş M A S I

HİPNOTİK BEYİN:

HİPNOZUN NÖROBİYOLOJİK TEMELLERİ

PSİKANALİTİK PSİKOTERAPİYLE BÜTÜNLEŞTİRİLMESİ

Prof. Dr. Giuseppe De Benedittis

 

20-21 Eylül 2014

Hipnoz Derneği, Bayramoğlu

A M A Ç ve K A P S A M

Hipnoz, nörobilim ve psikoterapinin kesiştiği alandaki önde gelen psikoterapist ve eğitmenlerden biri olan Prof. Dr. Giuseppe De Benedittis ile hipnozun nörobiyolojik temelleri, hipnozda imajinasyon ve yaratıcılık, hipnozda imajinasyon kullanımının psikodinamik terapiyle bütünleştirilmesi ve güncel araştırmalar konularında etkileşimli bir çalışma yapılması amaçlanmaktadır.

benedittis

İtalya’nın önde gelen psikiyatrlarından Giuseppe De Benedittis, Milano Üniversitesi’nde Nöroşirurji Bölümünde öğretim üyesi ve Ağrı Merkezi Direktörü olarak görev yapmaktadır. Ayrıca İtalya Hipnoz Birliği Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesidir. 2009 yılına İHB tarafından hipnoz alanında verilen en önemli ödül olan Ernst R. Hilgard Bilimsel Üstün Başarı Ödülü’ne layık görülmüştür.

Ana ilgi alanları arasında kronik ağrı, hipnozun nörofizyolojik temelleri ve hipnoanaljezi yer almaktadır. Prof. De Benedittis Almanya, Hollanda, Macaristan, İsrail, Bulgaristan, Polonya, Singapur, Meksika ve ABD’de çeşitli ulusal ve uluslararası hipnoz konferanslarında açılış konuşması yapmış, panel ve atölye çalışmalarına katılmıştır. Ayrıca ağrı ve hipnotik konular üzerine 200’den fazla çalışması yayınlanmıştır.

H E D E F  G R U P

Psikiyatristler, aile hekimleri, doktorlar, diş hekimleri, psikologlar, psikolojik danışman ve rehberlik mezunları, sosyal hizmet uzmanları, psikiyatri hemşireleri.

S Ü R E

2 Gün

09:00-18:00 Toplam 18 saat

S E R T İ F İ K A S Y O N

Katılımcılara Hipnoz Derneği onaylı katılım sertifikası verilecektir.

K A T I L I M   Ü C R E T İ *

KAYIT TARİHİ Normal Üyeler Dernek Üyeleri
17 Ağustos’a kadar 600 TL 500 TL
18 Ağustos’tan sonra 700 TL 600 TL

*Katılım ücreti atölye çalışması materyalleri ve kahve arasını içerir. Katılım ücretlerine %8 KDV dahil değildir. Banka havalesinde yatırılan miktara KDV eklenmemesi durumunda konferans kayıt masasında tahsil edilecektir. Erken kayıt ücretlerinden yararlanabilmek için Katılım Ücretini yukarıda belirtilen tarihler arasında aşağıdaki hesap numarasına yatırmanız gerekmektedir. Banka dekontunu basvuru@psikoterapi.com adresine e-posta yoluyla veya aşağıdaki adrese posta yoluyla iletmenizi rica ederiz.

Hesap No:

Hipnoz Derneği İş Bankası Gebze Şubesi

2420 – 2377295 — TR61 0006 4000 0012 4202 3772 95

BİLGİ ve KAYIT İÇİN:

basvuru@psikoterapi.com

0262 653 66 99

Kayıt için www.psikoterapi.com sitesindeki önkayıt  formunu doldurup göndermeniz rica olunur.

KATILIM İPTAL KOŞULLARI

1 Eylül 2014 tarihine kadar bildirilen iptallerde kayıt ücretinin %50′si iade edilir. Bu tarihten sonra talep edilen kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır.

Kayıt iadeleri kongre bitimini takip eden 30 iş günü içinde yapılacaktır.

Kayıt iptal talebinizi e-posta ile basvuru@psikoterapi.comadresine yazılı olarak bildiriniz.

E Ğ İ T İ M   Y E R İ

Psikoterapi Enstitüsü Eğitim ve Kongre Merkezi

Fatih Sultan Mehmet Cad. No285 Bayramoğlu-Darıca/KOCAELİ
(İstanbul-Kadıköy 30 km uzaklıkta) Tel : 0262 653 6699

www.psikoterapi.orgwww.psikoterapi.comwww.psikoterapienstitusu.com

Print Friendly, PDF & Email

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>