KLİNİK HİPNOZ UYGULAMALI EĞİTİMİ – V KATILIMCI LİSTESİ

KLİNİK HİPNOZ UYGULAMALI EĞİTİMİ – V

– Katılımcı Listesi –

Ön Kayıt Listesi

Kesin Kayıt Listesi

No Adı Soyadı No Adı Soyadı

1

1

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9

10

10

11

11

12

12

13

13

14

14

15

15

16

16

17

17

18

18

19

19

20

20

21

21

22

22

23

23

24

24

25

25

26

26

27

27

28

28

29

29

30

30

31

31

32

32

33

33

34

34

35

35

36

36

37

37

38

38

39

39

40

40

41

41

42

42

43

43

44

44

45

45

46

46

47

47

48

48

49

49

50

50

51

51

52

52

53

53

54

54

55

55

56

56

57

57

58

58

59

59

60

60

61

61

62

62

63

63

64

64

65

65

66

66

67

67

68

68

Aile Terapileri : Bütünleşme ve Araştırmalar

A T Ö L Y E   Ç A L I Ş M A S I AİLE TERAPİLERİ

BÜTÜNLEŞME VE ARAŞTIRMALAR

William M. Pinsof, PhD, LMFT, ABPP

Kongre Katılımcı Listesi
Ön Kayıt Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1  Zeynep Baştar 1 Nilüfer Demirhan
2  Gülşen V. 2  Betül  Sezgin
3 3 Prof.Dr.Yasemin Özkan
4 4 FARUK DİNÇŞAHİN
5 5 SAADET EMİŞÇİ 
6 6 ÇAĞLA KILIÇ
7 7 SERAP ALTU
8     8 GÖRGÜN BAYRAKTAROĞLU
9 9 PEKAY AYDIN
10 10 ZEYNEP NİHAN DEMİRDÖĞEN
11 11 SEMA KAHVECİ
12 12 İBRAHİM GÜLYAŞAR
13 13 ASLIHAN COŞKUN
14 14 MERVE ÖZ
15 15 MELTEM OK
16 16 MUSTAFA ÖZAY
17 17 FEYZA CEYHAN EMRE
18 18 H.RÜVEYDE ÇELENK
19 19 GÜLER HANDAN KORKMAZ
20 20 MEHTAP HİSAR
21 21 EMİNE YAVUZTÜRK
22 22 FATİH BORA EKİM
23 23 FEYZULLAH ALPMAN
24 24 ÖNDER BİRBEN
BÜŞRA YILMAZ

Süpervizyon Ağına Bağlı Terapistlerimiz

Türkiye Haritası Psikoterapistlerimiz

13.Bütüncül Psikoterapi Eğitimi Katılımcı Listesi

13.Bütüncül Psikoterapi Eğitimi Katılımcı Listesi

Ön Kayıt Listesi

Kesin Kayıt Listesi

No Adı Soyadı No Adı Soyadı

1

 Aslı  Başarı

1

2

 Ebru  Yurdalan

2

3

 Elif  Biçer

3

4

 Volkan  Bayraktar

4

5

 Elif  Koyun

5

6

 Leyla  Çiçek

6

7

 Müjde  Şekeroğlu

7

8

 Asiye Pervin  Kaya Ural

8

9

 Seda  Güleç

9

10

 Nurşen  Şirin

10

11

 Makbule  Uzun

11

12

12

13

13

14

14

15

15

16

16

17

17

18

18

19

19

20

20

21

21

22

22

23

23

24

24

25

25

26

26

27

27

28

28

29

29

30

30

31

31

32

32

33

33

34

34

35

35

36

36

37

37

38

38

39

39

40

40

Duygu Odaklı Terapi İleri Düzey Beceri Eğitimi

Duygu Odaklı Terapi İleri Düzey Beceri Eğitimi
– Leslie Greenberg –
– Katılımcı Listesi –
Ön Kayıt Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1  Zeynep Baştar 1  Nurdan Erengin
2  Gülşen V. 2 Betül  Sezgin
3 3 Yücel Sözer
4 4  Nimet Zenginer Kirişçi
5 5 Sevinç Göksen
6 6  Hasip Hakverir
7 7 Müge Fatma Atak
8 8  Müberra Yenişar
9 9 Tülay Kaymaz
10 10 Nergis Tülek
11 11 Funda  Güdücü Sağır
12 12  Güney Toprak
13 13 Yasemin Özkan
14 14 Nergis Lapsekili
15 15 Ayşe Dilek Yılmaz
16 16  İsmail Koç
17 17  Fatma Canan Güllü
18 18 Mehmet Aslan
19 19 Zeyniş Mert
20 20 Güniz Kocakaya
21 21
22 22
23 23
24 24

Klinik Hipnoz Uygulamalı Eğitim Serisi III – Assen Alladin Katılımcı Listesi

Klinik Hipnoz Uygulamalı Eğitim Serisi III – Assen Alladin
 Katılımcı Listesi
Ön Kayıt Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
7 7
8 8
9 9
10 10
11 11
12 12
13 13
14 14
15 15
16 16
17 17
18 18
19 19
20 20
21 21
22 22
23 23
24 24

7.Hipnoz Eğitimi

7.Hipnoz Eğitimi

Kesin Kayıt Listesi

1 HATİCE SAĞLAM
2 SEÇİL BÜYÜKUÇAR
3 A – – – – Ş – – – – – – –
4 Ç – – – – – T – – – – –
5- Ş – – – – – İ – – –
6- ESRA ARSLAN
7

8-

9-YASEMİN

BAŞAK

EDAKARACA

DALDA

EKİNCİ

Ön Kayıt Listesi

1 FATMA SEVGİLİ AY
2 DÜNDAR KORKMAZ
3 CEVAHİR KORKMAZ
4 ZİYA KARAKUŞ
5 NURHAN ÜNDER
6 HALENUR ONAT
7 GUNİZ KOCAKAYA
8 MİKDAT ERTEM
9 KIYMET GAMZE TELLİ
10 SEÇİL BÜYÜKUÇAR
11 ALİ MURAT ŞEVKET KANYONCU
12 FULYA KAYA TEZEL
13 ÜLKÜ AYBERK
14 MURAT BAŞ
15 YAKUP KORKMAZ
16 İLGEN ATEŞ
17 ALPASLAN ASİL BUDAKLI
18 GÖNÜL ATEŞSAÇAN
19 LEYLA AKDAŞ KILINÇ
20 HÜSEYİN EROL
21 İNÖNÜ KÜÇÜK
22 ÇAĞLA KILIÇ
23 SERAP ALTIOK
24 SEZER AVCI
25 MAHMUT PAKDEMİR
26 TÜLAY EGELİ
27 İSMET ALEMDAR
28 ÖZLEM SARAK
29 SAADET ELEVLİ
30 GAMZE MAT
31 GÜLBİN GÜNYÜZÜ
32 AYÇİM ŞEN
33 İSMAİL ASLAN
34 HÜSEYİN TANER ÖZEL
35 SEVGİ KOÇDOR
36 YELİZ YAZICI
37 RÜVEYDA ÇELENK YILMAZ
38 ZEHRA ÇALIŞAL
39 NİLAY ŞİMŞEK

4. Dönem Hipnoz Eğitimi

4. Dönem Hipnoz Eğitimi Katılımcılar Listesi

1. Erhan Özmaçin (Kesin Kayıt)

3. Nimet Kirişci (Kesin Kayıt)

4. Ergin Özgün (Kesin Kayıt)

5. Onur Çakır (Kesin Kayıt)

6. Çiğdem Karakuş (Kesin Kayıt)

7. Orhan Yıldırım (Kesin Kayıt)

8. Sema Yeşilyurt (Kesin Kayıt)

9. Ayla Sırıklı (Kesin Kayıt)

10. Emine Filiz Uluhan (Kesin Kayıt)

11. Ali Murat Doğu (Gözlemci Statüsü)

12. Gevherhan Olgun (Kesin Kayıt)

13. Özge Kaya (Kesin Kayıt)

14. C. Canan Güvenç (Kesin Kayıt)

15. Özlem Uşaklıgil (Kesin Kayıt)

16. Hasan Öztürk (Kesin Kayıt)

17. Seyhan Şerifoğlu (Kesin Kayıt)

18. Nuran Gündüz (Gözlemci Statüsü)

19. Mustafa Kıvrak (Kesin Kayıt)

20. Gaye Kızdanoğlu (Kesin Kayıt)

21. Abdullah Özer (Kesin Kayıt)

22. Müberra Yenişar (Kesin Kayıt)

23. Ali Rıza Tunur (Kesin Kayıt)

24. İhsan Öztekin (Kesin Kayıt)

26. Melek Vardar (Kesin Kayıt)