1. Klinik Hipnoz Kongresi – Katılımcı Listesi

1. Klinik Hipnoz Kongresi 29-30 Kasım, 1-2 Aralık 2018

-Katılımcı Listesi-
Ön Kayıt Listesi Ön Kayıt Ödedi Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Ad Soyadı No Adı Soyadı
1  Eda  Kutlay 1  Candan  Esin 1 (D.Ü)+  Tahir  Özakkaş
2 Gülşah Öztürk 2 Zülfü Alpay 2 (D.Ü)+ Ahmet Soylamış
3  Dilara  Ayata 3 3 (Öğr.) Büşra Onat
4  Konçuy  Enişte 4 4  (D.Ü)+ Azim Şengül
5  Rabia  Karanfil 5 5  (D.Ü)_ Halil Mehmet Karav
6  Ömer  Bilgiç 6 6   (D.Ü)+ Nermin Çalkılıç
7  O. Doğan  Şen 7 7  (D.Ü)+ Erol Özer
8  Hilal  Ağış 8 8 (D.Ü)+ Güney Toprak Şahin
9 Cafer Önen 9 9  (D.Ü)+ Ender Vardar
10 Berfe Baymak 10 10 (D.Ü)+
Derya Müftüoğlu
11 Jale Taşçıoğlu 11 11 (D.Ü)+ Haluk Alan
12 Melek Çisem Çınar Hanedar 12 12 (D.Ü)+ Sinan Güzel
13 Semra Tanas 13 13 (D.Ü)- Olcay Dilber
14 Kübra Kumcu 14 14 (D.Ü)+ Sebiha Çolak Ürer
15 Abdulvahap Kartal 15 15
16 Sevgi Şahin 16 16
17 Serdar Uğurses 17 17
18 Serkan Aktaş 18 18
19 Havvanur Koç 19 19
20 Fevziye Bulca Karadem 20 20
21 Edibe Serra Erol 21
22 Nazlı Melek Özger 22
23 Gülşah Öztürk 23
24 24
25 25
26 26
27 27
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41
42 42
43 43
44 44
45 45
46 46
47 47
48 48
49 49
50 50
51 51
52 52
53 53
54 54
55 55
56 56
57 57
58 58
59 59
60 60
61 61
62 62
63 63
64 64
65 65
66 66
67 67
68 68
69 69
70 70
71 71
72 72
73 73
74 74
75 75
76 76
77 77
78 78
79 79
80 80
81 81
82 82
83 83
84 84
85 85
86 86
87 87
88 88
89 89
90 90
91 91
92 92
93 93
94 94
95 95
96 96
97 97
98 98
99 99
100 100
101 101
102 102
103 103
104 104
105 105
106 106
107 107
108 108
109 109
110 110
111 111
112 112
113 113
114 114
115 115
116 116
117 117
118 118
119 119
120 120
121 121
122 122
123 123
124 124
125 125
126 126
127 127
128  128
129 129
130 130
131 131
132 132
133 133
134 134
135 135
136 136
137 137
138 138
139 139
140 140
141 141
142 142
143 143
144 144
145 145
146 146
147 147
148 148
149 149
150 150
151 151
152 152
153 153
154 154
155 155
156 156
157 157
158 158
159 159
160 160
161 161
162 162
163 163
164 164
165 165
166 166
167 167
168 168
169 169
170 170
171 171
172 172
173 173
174 174
175 175
176 176
177 177
178 178
179 179
180 180
181 181
182 182
183 183
184 184
185 185
186 186
187 187
188 188
189 189
190 190
191 191
192 192
193 193
194 194
195 195
196 196
197 197
198 198
199 199
200 200
201 201
202 202
203 203
204 204
205 205
206 206
207 207
208 208
209 209
210 210
211 211
212 212
213 213
214 214
215 215
216 216
217 217
218 218
219 219
220 220
221 221
222 222
223 223
224 224
225 225
226 226
227 227
228 228
229 229
230 230
231 231
232 232
233 233
234 234
235 235
236 236
237 237
238 238
239 239
240 240
241 241
242 242
243 243
244 244
245 245
246 246
247 247
248 248
249 249
250 250
251 251
252 252
253 253
254 254
255 255
256 256
257 257
258 258
259 259
260 260
261 261
262 262
263 263
264 264
265 265
266 266
267 267
268 268
269 269
270 270

KLİNİK HİPNOZ UYGULAMALI EĞİTİMİ – V KATILIMCI LİSTESİ

KLİNİK HİPNOZ UYGULAMALI EĞİTİMİ – V

– Katılımcı Listesi –

Ön Kayıt Listesi

Kesin Kayıt Listesi

No Adı Soyadı No Adı Soyadı

1

1

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9

10

10

11

11

12

12

13

13

14

14

15

15

16

16

17

17

18

18

19

19

20

20

21

21

22

22

23

23

24

24

25

25

26

26

27

27

28

28

29

29

30

30

31

31

32

32

33

33

34

34

35

35

36

36

37

37

38

38

39

39

40

40

41

41

42

42

43

43

44

44

45

45

46

46

47

47

48

48

49

49

50

50

51

51

52

52

53

53

54

54

55

55

56

56

57

57

58

58

59

59

60

60

61

61

62

62

63

63

64

64

65

65

66

66

67

67

68

68

Aile Terapileri : Bütünleşme ve Araştırmalar

A T Ö L Y E   Ç A L I Ş M A S I AİLE TERAPİLERİ

BÜTÜNLEŞME VE ARAŞTIRMALAR

William M. Pinsof, PhD, LMFT, ABPP

Kongre Katılımcı Listesi
Ön Kayıt Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1  Zeynep Baştar 1 Nilüfer Demirhan
2  Gülşen V. 2  Betül  Sezgin
3 3 Prof.Dr.Yasemin Özkan
4 4 FARUK DİNÇŞAHİN
5 5 SAADET EMİŞÇİ 
6 6 ÇAĞLA KILIÇ
7 7 SERAP ALTU
8     8 GÖRGÜN BAYRAKTAROĞLU
9 9 PEKAY AYDIN
10 10 ZEYNEP NİHAN DEMİRDÖĞEN
11 11 SEMA KAHVECİ
12 12 İBRAHİM GÜLYAŞAR
13 13 ASLIHAN COŞKUN
14 14 MERVE ÖZ
15 15 MELTEM OK
16 16 MUSTAFA ÖZAY
17 17 FEYZA CEYHAN EMRE
18 18 H.RÜVEYDE ÇELENK
19 19 GÜLER HANDAN KORKMAZ
20 20 MEHTAP HİSAR
21 21 EMİNE YAVUZTÜRK
22 22 FATİH BORA EKİM
23 23 FEYZULLAH ALPMAN
24 24 ÖNDER BİRBEN
BÜŞRA YILMAZ

13.Bütüncül Psikoterapi Eğitimi Katılımcı Listesi

13.Bütüncül Psikoterapi Eğitimi Katılımcı Listesi

Ön Kayıt Listesi

Kesin Kayıt Listesi

No Adı Soyadı No Adı Soyadı

1

 Aslı  Başarı

1

2

 Ebru  Yurdalan

2

3

 Elif  Biçer

3

4

 Volkan  Bayraktar

4

5

 Elif  Koyun

5

6

 Leyla  Çiçek

6

7

 Müjde  Şekeroğlu

7

8

 Asiye Pervin  Kaya Ural

8

9

 Seda  Güleç

9

10

 Nurşen  Şirin

10

11

 Makbule  Uzun

11

12

12

13

13

14

14

15

15

16

16

17

17

18

18

19

19

20

20

21

21

22

22

23

23

24

24

25

25

26

26

27

27

28

28

29

29

30

30

31

31

32

32

33

33

34

34

35

35

36

36

37

37

38

38

39

39

40

40

Duygu Odaklı Terapi İleri Düzey Beceri Eğitimi

Duygu Odaklı Terapi İleri Düzey Beceri Eğitimi
– Leslie Greenberg –
– Katılımcı Listesi –
Ön Kayıt Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1  Zeynep Baştar 1  Nurdan Erengin
2  Gülşen V. 2 Betül  Sezgin
3 3 Yücel Sözer
4 4  Nimet Zenginer Kirişçi
5 5 Sevinç Göksen
6 6  Hasip Hakverir
7 7 Müge Fatma Atak
8 8  Müberra Yenişar
9 9 Tülay Kaymaz
10 10 Nergis Tülek
11 11 Funda  Güdücü Sağır
12 12  Güney Toprak
13 13 Yasemin Özkan
14 14 Nergis Lapsekili
15 15 Ayşe Dilek Yılmaz
16 16  İsmail Koç
17 17  Fatma Canan Güllü
18 18 Mehmet Aslan
19 19 Zeyniş Mert
20 20 Güniz Kocakaya
21 21
22 22
23 23
24 24

7.Hipnoz Eğitimi

7.Hipnoz Eğitimi

Kesin Kayıt Listesi

1 HATİCE SAĞLAM
2 SEÇİL BÜYÜKUÇAR
3 A – – – – Ş – – – – – – –
4 Ç – – – – – T – – – – –
5- Ş – – – – – İ – – –
6- ESRA ARSLAN
7

8-

9-YASEMİN

BAŞAK

EDAKARACA

DALDA

EKİNCİ

Ön Kayıt Listesi

1 FATMA SEVGİLİ AY
2 DÜNDAR KORKMAZ
3 CEVAHİR KORKMAZ
4 ZİYA KARAKUŞ
5 NURHAN ÜNDER
6 HALENUR ONAT
7 GUNİZ KOCAKAYA
8 MİKDAT ERTEM
9 KIYMET GAMZE TELLİ
10 SEÇİL BÜYÜKUÇAR
11 ALİ MURAT ŞEVKET KANYONCU
12 FULYA KAYA TEZEL
13 ÜLKÜ AYBERK
14 MURAT BAŞ
15 YAKUP KORKMAZ
16 İLGEN ATEŞ
17 ALPASLAN ASİL BUDAKLI
18 GÖNÜL ATEŞSAÇAN
19 LEYLA AKDAŞ KILINÇ
20 HÜSEYİN EROL
21 İNÖNÜ KÜÇÜK
22 ÇAĞLA KILIÇ
23 SERAP ALTIOK
24 SEZER AVCI
25 MAHMUT PAKDEMİR
26 TÜLAY EGELİ
27 İSMET ALEMDAR
28 ÖZLEM SARAK
29 SAADET ELEVLİ
30 GAMZE MAT
31 GÜLBİN GÜNYÜZÜ
32 AYÇİM ŞEN
33 İSMAİL ASLAN
34 HÜSEYİN TANER ÖZEL
35 SEVGİ KOÇDOR
36 YELİZ YAZICI
37 RÜVEYDA ÇELENK YILMAZ
38 ZEHRA ÇALIŞAL
39 NİLAY ŞİMŞEK

4. Dönem Hipnoz Eğitimi

4. Dönem Hipnoz Eğitimi Katılımcılar Listesi

1. Erhan Özmaçin (Kesin Kayıt)

3. Nimet Kirişci (Kesin Kayıt)

4. Ergin Özgün (Kesin Kayıt)

5. Onur Çakır (Kesin Kayıt)

6. Çiğdem Karakuş (Kesin Kayıt)

7. Orhan Yıldırım (Kesin Kayıt)

8. Sema Yeşilyurt (Kesin Kayıt)

9. Ayla Sırıklı (Kesin Kayıt)

10. Emine Filiz Uluhan (Kesin Kayıt)

11. Ali Murat Doğu (Gözlemci Statüsü)

12. Gevherhan Olgun (Kesin Kayıt)

13. Özge Kaya (Kesin Kayıt)

14. C. Canan Güvenç (Kesin Kayıt)

15. Özlem Uşaklıgil (Kesin Kayıt)

16. Hasan Öztürk (Kesin Kayıt)

17. Seyhan Şerifoğlu (Kesin Kayıt)

18. Nuran Gündüz (Gözlemci Statüsü)

19. Mustafa Kıvrak (Kesin Kayıt)

20. Gaye Kızdanoğlu (Kesin Kayıt)

21. Abdullah Özer (Kesin Kayıt)

22. Müberra Yenişar (Kesin Kayıt)

23. Ali Rıza Tunur (Kesin Kayıt)

24. İhsan Öztekin (Kesin Kayıt)

26. Melek Vardar (Kesin Kayıt)